środa, 9 marca 2011

Poproszę luckier...
dla wszystkich!

       Postaram się bez wypieków, lecz nadal o tym samym luckrze, troszeczkę popisać.

       Mylnie sądzą niektórzy, że luckier to słodycz, słodka tak bardzo, że aż w wątpliwość poddaje swoje istnienie. Słodki wyrób, którym zająć ma się Luckrownia, nie jest zarezerwowany jednie dla dzieci. Choć trzeba przyznać, jego obecność mimowolnie wydobywa pokłady dziecięctwa nawet z tych ludzi, którzy mają się już od dawna za starców lub rzeczywiście nimi są. Odżywcze zalety luckru odczuje każdy, dojrzały, stary, czy wręcz wygasający organizm. Zawarty w luckrze cukier krzepi, białka przyśpieszają metabolizm, stymulują rozbudowę tkanki mięśniowej, co bez względu na wiek dodaje siły i chęci. Reszta dodatków korzystnie wpływa na samopoczucie, percepcję i ocenę rzeczywistości. Z luckrem zwykły dzień nabiera nowej jakości. Więcej, koneserzy nałogowo delektujący się luckrem są zdania, że bez luckrowej słodyczy życie po prostu jest niemożliwe. Racji nie mają Ci, co polewy luckrowej jedynie przy wypiekach wypatrują. Ona doprawdy zalać potrafi nie tylko pory ciasta drożdżowego, ale również te pory usiane na naszych dumnie i tragicznie zadartych nosach. O wiele przyjaźniej wygląda taki luckrowany nos, prawda?

       Spokojnie, Luckrownia bynajmniej nie będzie ograniczać się do nosa - to by było ujmą dla całego procesu luckrownia. Pamiętajcie: luckier wygładza, luckier przyciąga, wszystko wokoło lepi się do niego. Luckier nigdy się nie kończy i go starczy dla każdego.4 komentarze:

 1. Luckier to jest de-lux produkt :) I świadczy o tym, że ktoś poświęcił więcej czasu na wykończenie słodyczy, niż po prostu zwyczajnie i bez fantazyjnie posypał cukrem pudrem :) Cukier puder to cukier jeno, a jak wiadomo luckry bywają smakowe i zapachowe!
  Vivat luckratywni creatyvni cookiernicy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Komentarz pychota, palce lizać!
  ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale czasem lukrowanie (bez "c") ma pejoratywne znaczenie. I co wtedy?

  OdpowiedzUsuń
 4. Luckrownia oznajmia głośno:

  Na pohybel stereotypom!

  ;D

  OdpowiedzUsuń

Zostaw swój nick lub adres. Lepiej gada się z kimś konkretnym niż z Anonimem. ;)